Bahagian Pembangunan Kemahiran Belia

Institusi Latihan Kemahiran Belia & Sukan

 

BIL   NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TELEFON EMEL (@kbs.gov.my)
1 Kosong Pengarah Kemahiran 03-88713601  
2 Norhafizah Binti Nordin Pembantu Khas 03-88713602  
3 Dr. Ir. Azmi Bin Ahmad Timbalan Pengarah Kemahiran 03-88713013 drazmi
4

Che Sham Binti Manaf

Pembantu Khas 03-88713012 chesham
  CAWANGAN PENGURUSAN DAN KEWANGAN (PK)      
  Unit Pengurusan      
5 Wan Nor Iza Binti Mohd Nor Ketua Penolong Pengarah 03-88713676 wannoriza
6 Noraini Binti Mat Isa Penolong Pengarah 03-88713224 noraini.matisa
7 Mohd Shukri Bin Talib Penolong Pegawai Tadbir Kanan  03-88713648 mohdshukri
8 Mohd Firdaus Bin Imran Penolong Pegawai Tadbir 03-88713626 mfirdaus
9 Syahrul Azinar Bin Jaludin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-88713683 syahrulazinar
10 Syed Mahathir Bin Syed Ahmad Pembantu Tadbir 03-88713672 syedmahathir
11 Mahadi Bin Razali Pembantu Tadbir 03-88713674 mahadi
12 Mohd Khairi Bin Mohd Judi Pembantu Tadbir 03-88713662 mohd.khairi
13 Mohamad Zuraimy Bin Mohtar Pembantu Operasi - zuraimy
14 Kosong Pembantu Operasi - -
15 Amy Azlia Binti Amat Pembantu Awam 03-88713671 amyazlia
16 Muhammad Nazran Bin Osman Pembantu Awam  - nazran
  Unit Kewangan      
17 Sarah Maria Izuma Binti Saruji Penolong Pengarah Kanan 03-88713660 sarah
18 Idura Hani Binti Kamarulzaman Ketua Pembantu Tadbir 03-88713269 idura
19 Nur Hazwani Binti Zakaria Pembantu Tadbir 03-88713675 nurhazwani.z
  CAWANGAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN DAN PENYELENGGARAAN (PP)      
20 Dr. Azli Amin Bin Ahmad Raus Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713649 azliamin.ar
  Unit Perancangan Pembangunan      
21 Ts. Dr. Loke Kok Foong Penolong Pengarah Kanan 03-88713655 drloke
22 Mohammad Huzaimi Bin Abdullah Penolong Pengarah Kanan 03-88713109 huzaimi
23 Haji Mohd Sukri Bin Hussain Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713696 msukri
24 Kosong Penolong Pegawai Latihan - -
  Unit Penyelenggaraan      
25 Azli Bin Mohamed Ketua Penolong Pengarah 03-88713074 azli.mohamed
26 Noramin Bin Mujaini Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713684 noramin.m
  CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENGURUSAN KUALITI (PMO)      
27 Haji Zan Aizuddin Bin Zainal Abidin Ketua Penolong Pengarah  03-88713033 aizuddin
  Unit Perancangan      
28 Saifoul Bahari Bin Saad Ketua Penolong Pengarah 03-88713041 saifoul.bahari
29 Syafiq Bin Mohamed Penolong Pengarah 03-88713651 syafiqmohamed
30 Nor Affinddi Bin Nor Hashim Penolong Pegawai Latihan 03-88713698 affinddi
31 Kosong - - -
  Unit Pengurusan Prestasi      
32 Kosong Penolong Pengarah - -
33 Fahrulna'im Bin Mohamad Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713697 fahrulnaim
34 Fitriya Binti Abu Mansur Penolong Pengarah 03-88713658 fitriyamansur
  CAWANGAN TEKNIKAL DAN KUALITI LATIHAN (TK)      
35 Siti Hasmah Binti Mustapha Ketua Penolong Pengarah Kanan  03-88713649 sitihasmah
  Unit Pentauliahan dan Peperiksaan      
36 Kosong Penolong Pengarah Kanan 03-88713664 -
37 Muhrim Bin Zainol Penolong Pegawai Latihan  03-88713404 muhrim
38 Siti Zaharah Binti Zainol Penolong Pegawai Latihan 03-88713693 zaharah.zainol
  Unit Kurikulum      
39 Mohamed Syahrani Bin Mat Nor Penolong Pengarah Kanan 03-88713659 syahrani
40 Mohd Yusfarizal Bin Che Mohd Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713645 yusfarizal
41 Hannita Binti Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713701 hannita
42 Rominor Bin Ahmad Penolong Pegawai Latihan Kanan - rominor
  Unit Pembangunan Pengajar      
43 Churemi Bin Sairi Penolong Pengarah Kanan 03-88713653 churemi
44 Nor Asmalena Binti Mahmud Penolong Pegawai Latihan 03-88713688 asmalena
  CAWANGAN KERJASAMA STRATEGIK DAN KREATIF (KS)      
45 Ir. Dr. Hajah Aziyati Binti Yusoff Ketua Penolong Pengarah 03-88713682 aziyati
  Unit Hubungan Industri      
46 Kosong Penolong Pengarah Kanan - -
47 Kosong Penolong Pengarah - -
48 Mohd Firdaus Bin Mt Nor Penolong Pegawai Latihan 03-88713457 firdaus
49 Mohd Rizwan Bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Latihan 03-88713673 mohd_rizwan
  Unit Kreatif dan Inovasi      
50 Haji Eddy Shahrani Bin Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713526 eddyshahrani
51 Mohd Hakimi Bin Hassim Penolong Pengarah 03-88713428 hakimi
52 Mohamad Shalizan Bin Ismail Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713681 shalizan
  CAWANGAN PENGURUSAN HAL EHWAL PELAJAR (HEP)      
53 Nor Azah Binti Ahmad Dahalan Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713606 azzah
  Unit Bina Insan      
54 Siti Syakirah Binti Yazid Ketua Penolong Pengarah 03-88713603 siti_syakirah
55 Kosong Penolong Pengarah Kanan - -
56 Noor Farihan Binti Abdullah Penolong Pengarah - nfarihan
57 Khairunnaim Bin Muslimin Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713647 khairunnaim
  Unit Pengambilan Pelajar      
58 Farah Izzati Binti Basri Penolong Pengarah 03-88713699 farahizzati
59 Mohd Zaid Bin Shamir Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713646 mxzaid
60 Mohd Khairulshahril Bin Isa Penolong Pegawai Latihan 03-88713685 mkhairulshahril
  CAWANGAN PEMBANGUNAN KEKOMPETENAN BELIA (KB)      
61 Fadhilah Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713605 fadhilah
  Unit Operasi dan Pembelajaran Sepanjang Hayat      
62 Fadzillah Binti Mohamed Kasim Penolong Pengarah Kanan 03-88713054 fadzillah
63 Kosong Penolong Pengarah Kanan - -
  Unit Pembangunan Latihan Kemahiran      
64 Mazlan Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713689  mazlanmohamed 
65 Ummul Affan Binti Amir Penolong Pegawai Latihan Kanan - ummul
  Unit Latihan Kemahiran Industri       
66 Hazmil Bin Hapaz Penolong Pengarah Kanan 03-88713666 hazmilhapaz
67 Muhammad Rery Martinaz Bin Muhammad Ali Penolong Pengawai Latihan 03-88713513 rery