Bahagian Pembangunan Kemahiran Belia

Institusi Latihan Kemahiran Belia & Sukan

 

 

BIL   NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TELEFON EMEL (@kbs.gov.my)
1 Dato' Dr. Hajah Wasitah Binti Haji Mohd Yusof Ketua Pengarah 03-88713601 drwasitah
  Kosong Pembantu Khas    
2 Dr Ir Azmi Bin Ahmad Timbalan Ketua Pengarah 03-88713013 drazmi
3

Zaleha Binti Deraman

Pembantu Khas 03-88713012 zaleha
  CAWANGAN PENGURUSAN DAN KEWANGAN (PK)      
  Unit Pengurusan      
4 Norazimah Binti Mohamed Nazri Pengarah 03-88713605 norazimah.nazri
5 Noraini Binti Mat Isa Penolong Pengarah 03-88713224 noraini.matisa
  Kosong Penolong Pegawai Tadbir Kanan 03-88713648  
6 Mohd Firdaus Bin Imran Penolong Pegawai Tadbir 03-88713626 mfirdaus
7 Syahrul Azinar Bin Jaludin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-88713683 syahrulazinar
8 Noorhashimah Binti Aziz Pembantu Tadbir 03-88713672 shimaziz
9 Lina Binti Baba Pembantu Tadbir 03-88713674 lina.baba
10 Mohd Khairi Bin Mohd Judi Pembantu Tadbir 03-88713662 mohd.khairi
11 Mohd Huzaimee Bin Hussin Pembantu Operasi - huzaimee
12 Amy Azlia Binti Amat Pembantu Awam 03-88713665 amyazlia
13 Mohamad Zuraimy Bin Mohtar Pembantu Operasi - -
14 Muhammad Hazim Bin Harun Pemandu   hazim
  Unit Kewangan      
15 Sarah Maria Izuma Binti Saruji Penolong Pengarah Kanan 03-88713660 sarah
16 Idura Hani Binti Kamarulzaman Ketua Pembantu Tadbir 03-88713269 idura
17 Juhaida Binti Elias Pembantu Tadbir 03-88713675 juhaida
  CAWANGAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN DAN PENYELENGGARAAN (PP)      
  Unit Perancangan Pembangunan      
  Kosong
     
18 Mohd Yusfarizal Bin Che Mohd Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713645 yusfarizal
19 Siti Aminah Binti Mohd. Jam Marti Penolong Pengarah Kanan 03-88713109  staminah
20 Nor Affinddi Bin Nor Hashim Penolong Pegawai Latihan 03-88713692 affinddi
21 Mohd Shukri Bin Hussain Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713696 msukri
  Unit Penyelenggaraan      
22 Azli Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713074 azli.mohamed 
23 Noramin Bin Mujani Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713684 noramin.m
  CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENGURUSAN KUALITI (PMO)      
24  Ir. Dr. Aziyati Binti Yusoff
Pengarah  03-88713682  aziyati
  Unit Perancangan      
25 Saifoul Bahari Bin Saad Penolong Pengarah Kanan 03-88713041 saifoul.bahari
26 Syafiq Bin Mohamed Penolong Pengarah 03-88713651  
27 Izwandi Bin Idris Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713698 izwandi
28 Yasmin Binti Yaacob Penolong Pegawai Latihan Kanan - yasmin
29 Mohd Hafiz Bin Abd Hamid Penolong Pegawai Latihan 03-887133513 hafiz
  Unit Pengurusan Prestasi      
30 Zan Aizuddin Bin Zainal Abidin Penolong Pengarah Kanan 03-88713033 aizuddin
31 Noremelia Binti Rosla Penolong Pengarah 03-88713072 noremelia
32 Fahrulna'im Bin Mohamad Penolong Pegawai Latihan 03-88713697 fahrulnaim
  Unit Seranta      
33 Hazmil Bin Hapaz Penolong Pengarah Kanan - hazmilhapaz
34 Syafiqah Hani Binti Sulaiman Penolong Pengarah 03-88713666 syafiqah.hani
  Kosong      
35 Ummul Affan Binti Amir Penolong Pegawai Latihan Kanan - ummul
  CAWANGAN TEKNIKAL DAN KUALITI LATIHAN (TK)      
36  Dr Azli Amin Bin Ahmad Raus Pengarah  03-88713509  azliamin.ar
  Unit Pentauliahan dan Peperiksaan      
37 Mohd Tamrin Bin Enche Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713659 mdtamrin
38 Muhrim Bin Zainol Penolong Pegawai Latihan  03-88713404 muhrim
39 Siti Zaharah Binti Zainol Penolong Pegawai Latihan 03-88713693 zaharah.zainol
  Unit Kurikulum      
40 Muhammad Salleh Bin Maulud Peolong Pengarah Kanan 03-88713664 salleh.maulud
41 Hannita Binti Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713701 hannita
42 Mohd Ashif Bin Ahmad Penolong Pengarah 03-88713508 ashif
43 Rominor Bin Ahmad Penolong Pegawai Latihan Kanan - rominor
  Unit Pembangunan Pengajar      
44 Churemi Bin Sairi Penolong Pengarah Kanan 03-88713653 churemi
45 Nor Asmalena Binti Mahmud Penolong Pegawai Latihan 03-88713688 asmalena
  CAWANGAN KERJASAMA STRATEGIK DAN KREATIF (KS)      
46 Kumaran A/L Nadaraja Pengarah 03-88713676 nkumaran
  Unit Hubungan Industri      
47 Shahrizwan Effendi Bin Hashmi Penolong Pengarah Kanan 03-88713686  shahrizwan 
48 Koh Mei Ching Penolong Pengarah 03-88713695 mckoh
49 Mohd Firdaus Bin Mt Nor Penolong Pegawai Latihan 03-88713457 firdaus
50 Mohd Rizwan Bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713673 mohd_rizwan
  Unit Kreatif dan Inovasi      
51 Eddy Shahrani Bin Mohd Salleh Penolong Pegawai Kanan 03-88713526 eddyshahrani
52 Mohamad Shalizan Bin Ismail Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713681 shalizan
  CAWANGAN PENGURUSAN HAL EHWAL PELAJAR (HEP)      
53 Nor Azah Binti Ahmad Dahalan Pengarah 03-88713606 azzah
  Unit Bina Insan      
54 Siti Ratnasari Binti Abdul Razak Timbalan Pengarah 03-88713603 ratnasari
55 Fadzillah Binti Mohamed Kasim Penolong Pengarah Kanan 03-88713054 fadzillah
56 Mohd Azreen Bin Abd Aziz Penolong Pengarah 03-88713680  mohdazreen 
57 Khairunnaim Bin Muslimin Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713647 khairunnaim 
  Unit Pengambilan Pelajar      
58 Farah Izzati Binti Basri Penolong Pengarah 03-88713699 farahizzati
59 Mohd Zaid Bin Shamir Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713646 mxzaid
60 Mohd Khairulshahril Bin Isa Penolong Pegawai Latihan 03-88713685 mkhairulshahril
  CAWANGAN PEMBANGUNAN KEKOMPETENAN BELIA (KB)      
61 Shamsul Bin Musa Pengarah 03-88713658 shamsul
  Unit Operasi dan Pembelajaran Sepanjang Hayat      
62 Syahirah Binti Shapie Penolong Pengarah Kanan 03-88713679 syahirah
63 Hafez Fikri Bin Md.Reza Penolong Pengarah Kanan 03-88713513 hafezfikri
  Unit Pembangunan Latihan Kemahiran      
64 Mazlan Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713689  mazlanmohamed 
65 Mohd Hafiz Bin Abd Hamid Penolong Pegawai Latihan 03-88713513 hafiz
  Unit Latihan Kemahiran Industri       
66 Wan Azira Binti Abd Aziz Penolong Pengarah Kanan 03-88713428 azira

 

 

 

 

 
Find us on Facebook
Follow Us