Bahagian Pembangunan Kemahiran Belia

Institusi Latihan Kemahiran Belia & Sukan

 

BIL   NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TELEFON EMEL (@kbs.gov.my)
1 Dato' Dr. Hajah Wasitah Binti Haji Mohd Yusof Ketua Pengarah 03-88713601 drwasitah
2 Kosong Pembantu Khas 03-88713602  
3 Dr. Ir. Azmi Bin Ahmad Timbalan Ketua Pengarah 03-88713013 drazmi
4

Hajah Zaleha Binti Deraman

Pembantu Khas 03-88713012 zaleha
  CAWANGAN PENGURUSAN DAN KEWANGAN (PK)      
  Unit Pengurusan      
5 Wan Nor Iza Binti Mohd Nor Pengarah 03-88713676 wannoriza
6 Noraini Binti Mat Isa Penolong Pengarah 03-88713224 noraini.matisa
7 Kosong      
8 Mohd Fazli Bin Jamal Penolong Pegawai Tadbir Kanan 03-88713648 mohdfazli
9 Mohd Firdaus Bin Imran Penolong Pegawai Tadbir 03-88713626 mfirdaus
10 Syahrul Azinar Bin Jaludin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-88713683 syahrulazinar
11 Syed Mahathir Bin Syed Ahmad Pembantu Tadbir 03-88713672 syedmahathir
12 Mahadi Bin Razali Pembantu Tadbir 03-88713674 mahadi
13 Mohd Khairi Bin Mohd Judi Pembantu Tadbir 03-88713662 mohd.khairi
14 Mohamad Zuraimy Bin Mohtar Pembantu Operasi - zuraimy
15 Amy Azlia Binti Amat Pembantu Awam 03-88713671 amyazlia
16 Haji Mohd Zin Bin Mohd Sutan Pembantu Operasi 03-88713665 -
17 Muhammad Nazran Bin Osman Pembantu Awam  - nazran
  Unit Kewangan      
18 Sarah Maria Izuma Binti Saruji Penolong Pengarah Kanan 03-88713660 sarah
19 Idura Hani Binti Kamarulzaman Ketua Pembantu Tadbir 03-88713269 idura
20 Juhaida Binti Elias Pembantu Tadbir 03-88713675 juhaida
  CAWANGAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN DAN PENYELENGGARAAN (PP)      
21 Dr. Azli Amin Bin Ahmad Raus Pengarah 03-88713649 azliamin.ar
  Unit Perancangan Pembangunan      
22 Ts. Dr. Loke Kok Foong Penolong Pengarah Kanan 03-88713655 drloke
23 Siti Aminah Binti Mohd. Jam Marti Penolong Pengarah Kanan 03-88713109 staminah
24 Haji Mohd Sukri Bin Hussain Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713696 msukri
25 Nor Affinddi Bin Nor Hashim Penolong Pegawai Latihan 03-88713692 affinddi
  Unit Penyelenggaraan      
26 Azli Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713074 azli.mohamed
27 Noramin Bin Mujaini Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713684 noramin.m
  CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENGURUSAN KUALITI (PMO)      
28 Zan Aizuddin Bin Zainal Abidin Pengarah  03-88713033 aizuddin
  Unit Perancangan      
29 Saifoul Bahari Bin Saad Penolong Pengarah Kanan 03-88713041 saifoul.bahari
30 Syafiq Bin Mohamed Penolong Pengarah 03-88713651  syafiqmohamed
31 Kosong - - -
32 Kosong - - -
  Unit Pengurusan Prestasi      
33 Noremelia Binti Rosla Penolong Pengarah 03-88713072 noremelia
34 Fahrulna'im Bin Mohamad Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713697 fahrulnaim
  Unit Seranta      
35 Mohd Hakimi Bin Hassim Penolong Pengarah 03-88713428 hakimi
36 Fitriya Binti Abu Mansur Penolong Pengarah - fitriyamansur
37 Ummul Affan Binti Amir Penolong Pegawai Latihan Kanan - ummul
  CAWANGAN TEKNIKAL DAN KUALITI LATIHAN (TK)      
38 Siti Hasmah Binti Mustapha Pengarah  03-88713649 sitihasmah
  Unit Pentauliahan dan Peperiksaan      
39 Muhammad Salleh Bin Maulud Penolong Pengarah Kanan 03-88713664 salleh.maulud
40 Muhrim Bin Zainol Penolong Pegawai Latihan  03-88713404 muhrim
41 Siti Zaharah Binti Zainol Penolong Pegawai Latihan 03-88713693 zaharah.zainol
  Unit Kurikulum      
42 Mohamed Syahrani Bin Mat Nor Penolong Pengarah Kanan 03-88713659 syahrani
43 Mohd Yusfarizal Bin Che Mohd Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713645 yusfarizal
44 Hannita Binti Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713701 hannita
45 Rominor Bin Ahmad Penolong Pegawai Latihan Kanan - rominor
  Unit Pembangunan Pengajar      
46 Churemi Bin Sairi Penolong Pengarah Kanan 03-88713653 churemi
47 Nor Asmalena Binti Mahmud Penolong Pegawai Latihan 03-88713688 asmalena
  CAWANGAN KERJASAMA STRATEGIK DAN KREATIF (KS)      
48 Ir. Dr. Hajah Aziyati Binti Yusoff Pengarah 03-88713682 aziyati
  Unit Hubungan Industri      
49 Kosong - - -
50 Koh Mei Ching Penolong Pengarah 03-88713695 mckoh
51 Mohd Firdaus Bin Mt Nor Penolong Pegawai Latihan 03-88713457 firdaus
52 Mohd Rizwan Bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713673 mohd_rizwan
  Unit Kreatif dan Inovasi      
53 Haji Eddy Shahrani Bin Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713526 eddyshahrani
54 Mohamad Shalizan Bin Ismail Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713681 shalizan
  CAWANGAN PENGURUSAN HAL EHWAL PELAJAR (HEP)      
55 Nor Azah Binti Ahmad Dahalan Pengarah 03-88713606 azzah
  Unit Bina Insan      
56 Siti Ratnasari Binti Abdul Razak Timbalan Pengarah 03-88713603 ratnasari
57 Fadzillah Binti Mohamed Kasim Penolong Pengarah Kanan 03-88713054 fadzillah
58 Kosong - - -
59 Khairunnaim Bin Muslimin Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713647 khairunnaim
  Unit Pengambilan Pelajar      
60 Farah Izzati Binti Basri Penolong Pengarah 03-88713699 farahizzati
61 Mohd Zaid Bin Shamir Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713646 mxzaid
62 Mohd Khairulshahril Bin Isa Penolong Pegawai Latihan 03-88713685 mkhairulshahril
  CAWANGAN PEMBANGUNAN KEKOMPETENAN BELIA (KB)      
63 Fadhilah Binti Ahmad Pengarah 03-88713658 fadhilah
  Unit Operasi dan Pembelajaran Sepanjang Hayat      
64 Syahirah Binti Shapie Penolong Pengarah Kanan 03-88713679 syahirah
65 Hafez Fikri Bin Md.Reza Penolong Pengarah Kanan 03-88713652 hafezfikri
  Unit Pembangunan Latihan Kemahiran      
66 Mazlan Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713689  mazlanmohamed 
  Unit Latihan Kemahiran Industri       
67 Hazmil Bin Hapaz Penolong Pengarah Kanan 03-88713666 hazmilhapaz
68 Muhammad Rery Martinaz Bin Muhammad Ali Penolong Pengawai Latihan 03-88713513 rery

 

 

 

 

 

 
Find us on Facebook
Follow Us