Bahagian Pembangunan Kemahiran Belia

Institusi Latihan Kemahiran Belia & Sukan

 

 

BIL   NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TELEFON EMEL (@kbs.gov.my)
1 Dato' Dr. Hajah Wasitah Binti Haji Mohd Yusof Ketua Pengarah 03-88713601 drwasitah
  Zaleha Binti Deraman Pembantu Khas 03-88713602 zaleha
2 Dr Ir Azmi Bin Ahmad Timbalan Ketua Pengarah 03-88713013 drazmi
3

Zaleha Binti Deraman

Pembantu Khas 03-88713602 zaleha
  CAWANGAN PENGURUSAN DAN KEWANGAN (PK)      
  Unit Pengurusan      
  Kosong Pengarah    
4 Noraini Binti Mat Isa Penolong Pengarah 03-88713224 noraini.matisa
5 Munawar Bin Shahfri Penolong Pengarah 03-88713680 munawar
6 Mohd Firdaus Bin Imran Penolong Pegawai Tadbir 03-88713626 mfirdaus
7 Syahrul Azinar Bin Jaludin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-88713683 syahrulazinar
8 Noorhashimah Binti Aziz Pembantu Tadbir 03-88713672 shimaziz
9 Mahadi Bin Razali Pembantu Tadbir 03-88713674 mahadi
10 Mohd Khairi Bin Mohd Judi Pembantu Tadbir 03-88713662 mohd.khairi
11 Mohd Huzaimee Bin Hussin Pembantu Operasi - huzaimee
12 Amy Azlia Binti Amat Pembantu Awam 03-88713665 amyazlia
13 Mohamad Zuraimy Bin Mohtar Pembantu Operasi - -
14 Muhammad Nazran Bin Osman Pembantu Awam  - -
  Unit Kewangan      
15 Sarah Maria Izuma Binti Saruji Penolong Pengarah Kanan 03-88713660 sarah
16 Idura Hani Binti Kamarulzaman Ketua Pembantu Tadbir 03-88713269 idura
17 Juhaida Binti Elias Pembantu Tadbir 03-88713675 juhaida
  CAWANGAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN DAN PENYELENGGARAAN (PP)      
18 Dr. Azli Amin Bin Ahmad Raus Pengarah 03-88713649 azliamin.ar
  Unit Perancangan Pembangunan      
19 Mohd Yusfarizal Bin Che Mohd Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713645 yusfarizal
20 Siti Aminah Binti Mohd. Jam Marti Penolong Pengarah Kanan 03-88713109  staminah
21 Nor Affinddi Bin Nor Hashim Penolong Pegawai Latihan 03-88713692 affinddi
22 Mohd Shukri Bin Hussain Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713696 msukri
  Unit Penyelenggaraan      
23 Azli Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713074 azli.mohamed 
24 Noramin Bin Mujani Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713684 noramin.m
  CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENGURUSAN KUALITI (PMO)      
25 Zan Aizuddin Bin Zainal Abidin Pengarah  03-88713033 aizuddin
  Unit Perancangan      
26 Saifoul Bahari Bin Saad Penolong Pengarah Kanan 03-88713041 saifoul.bahari
27 Syafiq Bin Mohamed Penolong Pengarah 03-88713651  
28 Izwandi Bin Idris Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713698 izwandi
29 Yasmin Binti Yaacob Penolong Pegawai Latihan Kanan - yasmin
  Unit Pengurusan Prestasi      
30 Noremelia Binti Rosla Penolong Pengarah 03-88713072 noremelia
31 Fahrulna'im Bin Mohamad Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713697 fahrulnaim
  Unit Seranta      
32 Hazmil Bin Hapaz Penolong Pengarah Kanan - hazmilhapaz
33 Mohd Hakimi Bin Hassim Penolong Pengarah 03-88713428 hakimi
34 Ummul Affan Binti Amir Penolong Pegawai Latihan Kanan - ummul
  CAWANGAN TEKNIKAL DAN KUALITI LATIHAN (TK)      
35 Siti Hasmah Binti Mustapha Pengarah  03-88713649 sitihasmah
  Unit Pentauliahan dan Peperiksaan      
36 Muhammad Salleh Bin Maulud Penolong Pengarah Kanan 03-88713664 salleh.maulud
37 Muhrim Bin Zainol Penolong Pegawai Latihan  03-88713404 muhrim
38 Siti Zaharah Binti Zainol Penolong Pegawai Latihan 03-88713693 zaharah.zainol
  Unit Kurikulum      
39 Mohamed Syahrani Bin Mat Nor Peolong Pengarah Kanan 03-88713659 syahrani
40 Hannita Binti Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713701 hannita
41 Mohd Ashif Bin Ahmad Penolong Pengarah 03-88713508 ashif
42 Rominor Bin Ahmad Penolong Pegawai Latihan Kanan - rominor
  Unit Pembangunan Pengajar      
43 Churemi Bin Sairi Penolong Pengarah Kanan 03-88713653 churemi
44 Nor Asmalena Binti Mahmud Penolong Pegawai Latihan 03-88713688 asmalena
  CAWANGAN KERJASAMA STRATEGIK DAN KREATIF (KS)      
45 Ir. Dr. Aziyati Binti Yusoff Pengarah 03-88713682 aziyati
  Unit Hubungan Industri      
46 Shahrizwan Effendi Bin Hashmi Penolong Pengarah Kanan 03-88713686  shahrizwan 
47 Koh Mei Ching Penolong Pengarah 03-88713695 mckoh
48 Mohd Firdaus Bin Mt Nor Penolong Pegawai Latihan 03-88713457 firdaus
49 Mohd Rizwan Bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713673 mohd_rizwan
  Unit Kreatif dan Inovasi      
50 Eddy Shahrani Bin Mohd Salleh Penolong Pegawai Kanan 03-88713526 eddyshahrani
51 Mohamad Shalizan Bin Ismail Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713681 shalizan
  CAWANGAN PENGURUSAN HAL EHWAL PELAJAR (HEP)      
52 Nor Azah Binti Ahmad Dahalan Pengarah 03-88713606 azzah
  Unit Bina Insan      
53 Siti Ratnasari Binti Abdul Razak Timbalan Pengarah 03-88713603 ratnasari
54 Fadzillah Binti Mohamed Kasim Penolong Pengarah Kanan 03-88713054 fadzillah
55 Syafiqah Hani Binti Sulaiman Penolong Pengarah 03-88713666 syafiqah.hani
56 Khairunnaim Bin Muslimin Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713647 khairunnaim
  Unit Pengambilan Pelajar      
57 Farah Izzati Binti Basri Penolong Pengarah 03-88713699 farahizzati
58 Mohd Zaid Bin Shamir Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713646 mxzaid
59 Mohd Khairulshahril Bin Isa Penolong Pegawai Latihan 03-88713685 mkhairulshahril
  CAWANGAN PEMBANGUNAN KEKOMPETENAN BELIA (KB)      
60 Shamsul Bin Musa Pengarah 03-88713658 shamsul
  Unit Operasi dan Pembelajaran Sepanjang Hayat      
61 Syahirah Binti Shapie Penolong Pengarah Kanan 03-88713679 syahirah
62 Hafez Fikri Bin Md.Reza Penolong Pengarah Kanan 03-88713652 hafezfikri
  Unit Pembangunan Latihan Kemahiran      
63 Mazlan Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713689  mazlanmohamed 
  Unit Latihan Kemahiran Industri       
64 Cassandra Villafane Clarence Penolong Pengarah 03-88713651 cassandra
65 Mohd Hafiz Bin Abd. Hamid Penolong Pegawai Latihan 03-88713513 hafiz

 

 

 

 

 
Find us on Facebook
Follow Us