Bahagian Pembangunan Kemahiran Belia

Institusi Latihan Kemahiran Belia & Sukan

 

BIL   NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TELEFON EMEL (@kbs.gov.my)
1 Dato' Dr. Hajah Wasitah Binti Haji Mohd Yusof Ketua Pengarah 03-88713601 drwasitah
2 Nabilah Binti Mohd Abd. Nasir
Pembantu Khas 03-88713602 nabilah.nasir
3 Dr Ir Azmi Bin Ahmad Timbalan Ketua Pengarah 03-88713013 drazmi
4

Zaleha Binti Deraman

Pembantu Khas 03-88713012 zaleha
  CAWANGAN PENGURUSAN DAN KEWANGAN (PK)      
  Unit Pengurusan      
5 Norazimah Binti Mohamed Nazri Pengarah 03-88713605 norazimah.nazri
6 Noraini Binti Mat Isa Penolong Pengarah 03-88713224 noraini.matisa
7 Ridzaudin Bin Abd Aziz Penolong Pegawai Tadbir Kanan 03-88713648 ridzaudin
8 Mohd Firdaus Bin Imran Penolong Pegawai Tadbir 03-88713626 mfirdaus
9 Syahrul Azinar Bin Jaludin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-88713683 syahrulazinar
10 Noorhashimah Binti Aziz Pembantu Tadbir 03-88713672 shimaziz
11 Lina Binti Baba Pembantu Tadbir 03-88713674 lina.baba
12 Mohd Khairi Bin Mohd Judi Pembantu Tadbir 03-88713662 mohd.khairi
13 Mohd Huzaimee Bin Hussin Pembantu Operasi - huzaimee
14 Amy Azlia Binti Amat Pembantu Awam 03-88713665 amyazlia
15 Mohamad Zuraimy Bin Mohtar Pembantu Operasi - -
16 Muhammad Hazim Bin Harun Pemandu - hazim
  Unit Kewangan      
17 Sarah Maria Izuma Binti Saruji Penolong Pengarah Kanan 03-88713660 sarah
18 Idura Hani Binti Kamarulzaman Ketua Pembantu Tadbir 03-88713269 idura
19 Juhaida Binti Elias Pembantu Tadbir 03-88713675 juhaida
  CAWANGAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN DAN PENYELENGGARAAN (PP)      
  Unit Perancangan Pembangunan      
  Kosong
     
20 Mohd Yusfarizal Bin Che Mohd Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713645 yusfarizal
21 Siti Aminah Binti Mohd. Jam Marti Penolong Pengarah Kanan 03-88713109  staminah
22 Mohd Ashif Bin Ahmad Penolong Pengarah 03-88713508 ashif
23 Mohd Shukri Bin Hussain Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713696 msukri
  Kosong      
  Unit Penyelenggaraan      
24 Azli Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713074 azli.mohamed 
25 Noramin Bin Mujaini Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713684 noramin.m
  CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENGURUSAN KUALITI (PMO)      
    Pengarah    
  Unit Perancangan      
26 Saifoul Bahari Bin Saad Penolong Pengarah Kanan 03-88713041 saifoul.bahari
27 Syafiq Bin Mohamed Penolong Pengarah 03-88713651  
28 Izwandi Bin Idris Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713698 izwandi
29 Yasmin Binti Yaacob Penolong Pegawai Latihan Kanan - yasmin
30 Mohd Hafiz Bin Abd Hamid Penolong Pegawai Latihan 03-887133513 hafiz
  Unit Pengurusan Prestasi      
31 Zan Aizuddin Bin Zainal Abidin Penolong Pengarah Kanan 03-88713033 aizuddin
32 Noremelia Binti Rosla Penolong Pengarah 03-88713072 noremelia
33 Fahrulna'im Bin Mohamad Penolong Pegawai Latihan 03-88713697 fahrulnaim
  Unit Seranta      
  Kosong      
34 Syafiqah Hani Binti Sulaiman Penolong Pengarah 03-88713666 syafiqah.hani
  Kosong      
35 Ummul Affan Binti Amir Penolong Pegawai Latihan Kanan - -
  CAWANGAN TEKNIKAL DAN KUALITI LATIHAN (TK)      
         
  Unit Pentauliahan dan Peperiksaan      
36 Mohd Tamrin Bin Enche Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713659 mdtamrin
37 Muhrim Bin Zainol  Penolong Pegawai Latihan 03-88713404 muhrim
38 Siti Zaharah Binti Zainol Penolong Pegawai Latihan 03-88713693 zaharah.zainol
  Unit Kurikulum      
39 Hafez Fikri Bin Md. Reza Peolong Pengarah Kanan 03-88713652 hafezfikri
40 Muhammad Salleh Bin Maulud Penolong Pengarah Kanan 03-88713664 salleh.maulud
41 Rominor Bin Ahmad Penolong Pegawai Latihan Kanan - rominor
42 Mohamad Shalizan Bin Ismail Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713681 shalizan
  Unit Pembangunan Pengajar      
43 Churemi Bin Sairi Penolong Pengarah Kanan 03-88713653 churemi
44 Nor Asmalena Binti Mahmud Penolong Pegawai Latihan 03-88713688 asmalena
  CAWANGAN KERJASAMA STRATEGIK DAN KREATIF (KS)      
45 Kumaran A/L Nadaraja Pengarah 03-88713676 nkumaran
  Unit Hubungan Industri      
46 Shahrizwan Effendi Bin Hashmi Penolong Pengarah Kanan 03-88713686  shahrizwan 
47 Koh Mei Ching Penolong Pengarah 03-88713695 mckoh
48 Mohd Firdaus Bin Mt Nor Penolong Pegawai Latihan 03-88713457 firdaus
49 Mohd Rizwan Bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713673 mohd_rizwan
  Unit Kreatif dan Inovasi      
50 Mohd Hasnan Bin Zakaria Penolong Pengarah Kanan 03-88713526 mhasnan
51 Nor Affinddi Bin Nor Hashim Penolong Pegawai Latihan 03-88713692  affinddi 
  CAWANGAN PENGURUSAN HAL EHWAL PELAJAR (HEP)      
52 Nor Azah Binti Ahmad Dahalan Pengarah 03-88713606 azzah
  Unit Bina Insan      
53 Siti Ratnasari Binti Abdul Razak Timbalan Pengarah 03-88713603 ratnasari
54 Fadzillah Binti Mohamed Kasim Penolong Pengarah Kanan 03-88713054 fadzillah
55 Mohd Azreen Bin Abd Aziz Penolong Pengarah 03-88713680  mohdazreen 
56 Khairunnaim Bin Muslimin Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713647 khairunnaim 
  Kosong      
  Unit Pengambilan Pelajar      
57 Hannita Binti Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713701 hannita
58 Mohd Zaid Bin Shamir Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713646 mxzaid
59 Mohd Khairulshahril Bin Isa Penolong Pegawai Latihan 03-88713685 mkhairulshahril
  CAWANGAN PEMBANGUNAN KEKOMPETENAN BELIA (KB)      
60 Shamsul Bin Musa Pengarah 03-88713658 shamsul
  Unit Operasi dan Pembelajaran Sepanjang Hayat      
61 Syahirah Binti Shapie Penolong Pengarah Kanan 03-88713679 syahirah
62 Farah Izzati Binti Basri Penolong Pengarah 03-88713655 farahizzati
  Unit Pembangunan Latihan Kemahiran      
63 Mazlan Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713689  mazlanmohamed 
  Kosong      
  Unit Latihan Kemahiran Industri       
64 Wan Azira Binti Abd Aziz Penolong Pengarah Kanan 03-88713428 azira

 

 

 

 

 
Find us on Facebook
Follow Us