Bahagian Pembangunan Kemahiran Belia

Institusi Latihan Kemahiran Belia & Sukan

 

 

>>

BIL   NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TELEFON EMEL (@kbs.gov.my)
1 Dato' Dr. Hajah Wasitah Binti Haji Mohd Yusof Ketua Pengarah 03-88713601 drwasitah
  Kosong Pembantu Khas    
2 Dr Ir Azmi Bin Ahmad Timbalan Ketua Pengarah 03-88713013 drazmi
3

Zaleha Binti Deraman

Pembantu Khas 03-88713012 zaleha
  CAWANGAN PENGURUSAN DAN KEWANGAN (PK)      
  Unit Pengurusan      
4 Norazimah Binti Mohamed Nazri Pengarah 03-88713605 norazimah.nazri
5 Noraini Binti Mat Isa Penolong Pengarah 03-88713224 noraini.matisa
6 Intan Saruza Binti Sabar Penolong Pegawai Latihan - intan
7 Mohd Firdaus Bin Imran Penolong Pegawai Tadbir 03-88713626 mfirdaus
8 Syahrul Azinar Bin Jaludin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-88713683 syahrulazinar
9 Noorhashimah Binti Aziz Pembantu Tadbir 03-88713672 shimaziz
10 Lina Binti Baba Pembantu Tadbir 03-88713674 lina.baba
11 Mohd Khairi Bin Mohd Judi Pembantu Tadbir 03-88713662 mohd.khairi
12 Mohd Huzaimee Bin Hussin Pembantu Operasi - huzaimee
13 Amy Azlia Binti Amat Pembantu Awam 03-88713665 amyazlia
14 Mohamad Zuraimy Bin Mohtar Pembantu Operasi - -
15 Muhammad Nazran Bin Osman Pembantu Awam  - -
  Unit Kewangan      
16 Sarah Maria Izuma Binti Saruji Penolong Pengarah Kanan 03-88713660 sarah
17 Idura Hani Binti Kamarulzaman Ketua Pembantu Tadbir 03-88713269 idura
18 Juhaida Binti Elias Pembantu Tadbir 03-88713675 juhaida
  CAWANGAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN DAN PENYELENGGARAAN (PP)      
  Unit Perancangan Pembangunan      
19 Dr. Azli Amin Bin Ahmad Raus Pengarah  03-88713509 azliamin.ar
20 Mohd Yusfarizal Bin Che Mohd Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713645 yusfarizal
21 Siti Aminah Binti Mohd. Jam Marti Penolong Pengarah Kanan 03-88713109  staminah
22 Nor Affinddi Bin Nor Hashim Penolong Pegawai Latihan 03-88713692 affinddi
23 Mohd Shukri Bin Hussain Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713696 msukri
  Unit Penyelenggaraan      
24 Azli Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713074 azli.mohamed 
25 Noramin Bin Mujani Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713684 noramin.m
  CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENGURUSAN KUALITI (PMO)      
26  Ir. Dr. Aziyati Binti Yusoff
Pengarah  03-88713682  aziyati
  Unit Perancangan      
27 Saifoul Bahari Bin Saad Penolong Pengarah Kanan 03-88713041 saifoul.bahari
28 Syafiq Bin Mohamed Penolong Pengarah 03-88713651  
29 Izwandi Bin Idris Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713698 izwandi
30 Yasmin Binti Yaacob Penolong Pegawai Latihan Kanan - yasmin
  Unit Pengurusan Prestasi      
31 Zan Aizuddin Bin Zainal Abidin Penolong Pengarah Kanan 03-88713033 aizuddin
32 Noremelia Binti Rosla Penolong Pengarah 03-88713072 noremelia
33 Munawar Bin Shahfri Penolong Pegawai Latihan Kanan - munawar
34 Fahrulna'im Bin Mohamad Penolong Pegawai Latihan 03-88713697 fahrulnaim
  Unit Seranta      
35 Hazmil Bin Hapaz Penolong Pengarah Kanan - hazmilhapaz
36 Mohd Hakimi Bin Hassim Penolong Pengarah 03-88713428 hakimi
37 Ummul Affan Binti Amir Penolong Pegawai Latihan Kanan - ummul
  CAWANGAN TEKNIKAL DAN KUALITI LATIHAN (TK)      
38 Siti Hasmah Binti Mustapha Pengarah  03-88713649 sitihasmah
  Unit Pentauliahan dan Peperiksaan      
39 Muhammad Salleh Bin Maulud Penolong Pengarah Kanan 03-88713664 salleh.maulud
40 Muhrim Bin Zainol Penolong Pegawai Latihan  03-88713404 muhrim
41 Siti Zaharah Binti Zainol Penolong Pegawai Latihan 03-88713693 zaharah.zainol
  Unit Kurikulum      
42 Mohamed Syahrani Bin Mat Nor Peolong Pengarah Kanan 03-88713659 syahrani
43 Hannita Binti Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713701 hannita
44 Mohd Ashif Bin Ahmad Penolong Pengarah 03-88713508 ashif
45 Rominor Bin Ahmad Penolong Pegawai Latihan Kanan - rominor
  Unit Pembangunan Pengajar      
46 Churemi Bin Sairi Penolong Pengarah Kanan 03-88713653 churemi
47 Nor Asmalena Binti Mahmud Penolong Pegawai Latihan 03-88713688 asmalena
  CAWANGAN KERJASAMA STRATEGIK DAN KREATIF (KS)      
48 Kumaran A/L Nadaraja Pengarah 03-88713676 nkumaran
  Unit Hubungan Industri      
49 Shahrizwan Effendi Bin Hashmi Penolong Pengarah Kanan 03-88713686  shahrizwan 
50 Koh Mei Ching Penolong Pengarah 03-88713695 mckoh
51 Mohd Firdaus Bin Mt Nor Penolong Pegawai Latihan 03-88713457 firdaus
52 Mohd Rizwan Bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713673 mohd_rizwan
  Unit Kreatif dan Inovasi      
53 Eddy Shahrani Bin Mohd Salleh Penolong Pegawai Kanan 03-88713526 eddyshahrani
54 Mohamad Shalizan Bin Ismail Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713681 shalizan
  CAWANGAN PENGURUSAN HAL EHWAL PELAJAR (HEP)      
55 Nor Azah Binti Ahmad Dahalan Pengarah 03-88713606 azzah
  Unit Bina Insan      
56 Siti Ratnasari Binti Abdul Razak Timbalan Pengarah 03-88713603 ratnasari
57 Fadzillah Binti Mohamed Kasim Penolong Pengarah Kanan 03-88713054 fadzillah
58 Syafiqah Hani Binti Sulaiman Penolong Pengarah 03-88713666 syafiqah.hani
59 Khairunnaim Bin Muslimin Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713647 khairunnaim
  Unit Pengambilan Pelajar      
60 Farah Izzati Binti Basri Penolong Pengarah 03-88713699 farahizzati
61 Mohd Zaid Bin Shamir Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713646 mxzaid
62 Mohd Khairulshahril Bin Isa Penolong Pegawai Latihan 03-88713685 mkhairulshahril
  CAWANGAN PEMBANGUNAN KEKOMPETENAN BELIA (KB)      
63 Shamsul Bin Musa Pengarah 03-88713658 shamsul
  Unit Operasi dan Pembelajaran Sepanjang Hayat      
64 Syahirah Binti Shapie Penolong Pengarah Kanan 03-88713679 syahirah
65 Hafez Fikri Bin Md.Reza Penolong Pengarah Kanan 03-88713652 hafezfikri
  Unit Pembangunan Latihan Kemahiran      
66 Mazlan Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713689  mazlanmohamed 
  Unit Latihan Kemahiran Industri       
67 Cassandra Villafane Clarence Penolong Pengarah 03-88713651 cassandra
68 Mohd Hafiz Bin Abd. Hamid Penolong Pegawai Latihan 03-88713513 hafiz

 

 

 

 

 
Find us on Facebook
Follow Us