Bahagian Pembangunan Kemahiran Belia

Institusi Latihan Kemahiran Belia & Sukan

 

 

BIL   NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TELEFON EMEL (@kbs.gov.my)
1 Mohd Iqbal Bin Mohd Noor Pengarah Kemahiran 03-88713601 iqbal
2 Noor Ezlina Binti Mohd Ehlas Pembantu Khas 03-88713602 ezlina.ehlas
3 Dr. Ir. Azmi Bin Ahmad Timbalan Pengarah Kemahiran 03-88713013 drazmi
4

Amir Syafiq Bin Che Ali

Pembantu Khas 03-88713012 amir.syafiq
  CAWANGAN PENGURUSAN DAN KEWANGAN (PK)      
5 Churemi Bin Sairi Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713653 churemi
  Unit Pengurusan      
6 Rahman Bin Omar Penolong Pengarah Kanan 03-88713689 rahman_omar
7 Mohd Shukri Bin Talib Penolong Pegawai Tadbir Kanan  03-88713648 mohdshukri
8 Mohd Firdaus Bin Imran Penolong Pegawai Tadbir 03-88713626 mfirdaus
9 Syahrul Azinar Bin Jaludin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-88713683 syahrulazinar
10 Syed Mahathir Bin Syed Ahmad Pembantu Tadbir 03-88713672 syedmahathir
11 Mahadi Bin Razali Pembantu Tadbir 03-88713674 mahadi
12 Mohd Khairi Bin Mohd Judi Pembantu Tadbir 03-88713662 mohd.khairi
13 Mohamad Zuraimy Bin Mohtar Pembantu Operasi - zuraimy
14 Asmawi Bin Anuar Pembantu Operasi 03-88713665 -
  Unit Kewangan      
15 Noraini Binti Mat Isa Penolong Pengarah Kanan 03-88713224 noraini.matisa
16 Idura Hani Binti Kamarulzaman Ketua Pembantu Tadbir 03-88713269 idura
17 Nur Hazwani Binti Zakaria Pembantu Tadbir 03-88713675 nurhazwani.z
  CAWANGAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN DAN PENYELENGGARAAN (PP)      
18 Kosong Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713509  
  Unit Perancangan Pembangunan      
19 Ts. Dr. Loke Kok Foong Penolong Pengarah Kanan 03-88713655 drloke
20 Mohd Huzaimi Bin Abdullah Penolong Pengarah Kanan 03-88713109 huzaimi
21 Haji Mohd Sukri Bin Hussain Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713696 msukri
  Unit Penyelenggaraan      
22 Azli Bin Mohamed Ketua Penolong Pengarah 03-88713074 azli.mohamed
23 Noramin Bin Mujaini Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713684 noramin.m
  CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENGURUSAN KUALITI (PMO)      
24 Haji Zan Aizuddin Bin Zainal Abidin Ketua Penolong Pengarah  03-88713033 aizuddin
  Unit Perancangan      
25 Syafiq Bin Mohamed Penolong Pengarah 03-88713698 syafiqmohamed
26 Nor Affinddi Bin Nor Hashim Penolong Pegawai Latihan 03-88713692 affinddi
27 Zakiah Binti Kassim Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713686 zakiahkassim
  Unit Pengurusan Prestasi      
28 Mohd Faisoul Bin Hashim Penolong Pengarah Kanan 03-88713686 faisoul
29 Fahrulna'im Bin Mohamad Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713697 fahrulnaim
  Unit Seranta      
30 Fitriya Binti Abu Mansur Penolong Pengarah 03-88713658 fitriyamansur
  CAWANGAN TEKNIKAL DAN KUALITI LATIHAN (TK)      
31 Siti Hasmah Binti Mustapha Ketua Penolong Pengarah Kanan  03-88713649 sitihasmah
  Unit Pentauliahan dan Peperiksaan      
32 Muhrim Bin Zainol Penolong Pegawai Latihan  03-88713404 muhrim
33 Siti Zaharah Binti Zainol Penolong Pegawai Latihan 03-88713693 zaharah.zainol
  Unit Kurikulum      
34 Mohd Yusfarizal Bin Che Mohd Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713645 yusfarizal
35 Hannita Binti Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713701 hannita
36 Rominor Bin Ahmad Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713651 rominor
37 Nor Asmalena Binti Mahmud Penolong Pegawai Latihan 03-88713688 asmalena
  Unit Pembangunan Pengajar      
38 Mohamed Syahrani Bin Mat Nor Ketua Penolong Pengarah  03-88713659 syahrani
  CAWANGAN KERJASAMA STRATEGIK DAN KREATIF (KS)      
39 Ir. Dr. Hajah Aziyati Binti Yusoff Ketua Penolong Pengarah 03-88713682 aziyati
  Unit Hubungan Industri      
40 Yan Mohd Nor Alif Bin Mohamad Noh Penolong Pengarah 03-88713695 yan
41 Mohd Rizwan Bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Latihan 03-88713673 mohd_rizwan
  Unit Kreatif dan Inovasi      
42 Haji Eddy Shahrani Bin Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713526 eddyshahrani
43 Mohd Shalizan Bin Ismail Penolong Pegawai Latihan 03-88713681 shalizan
  Unit Komunikasi dan Media      
44 Mohd Hakimi Bin Hassim Penolong Pengarah 03-88713428 hakimi
45 Noor Hasnieza Binti Mohd Udin Penolong Pegawai Latihan 03-88713513 noorhasnieza
  CAWANGAN PENGURUSAN HAL EHWAL PELAJAR (HEP)      
46 Nor Azah Binti Ahmad Dahalan Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713606 azzah
  Unit Bina Insan      
47 Siti Syakirah Binti Yazid Ketua Penolong Pengarah 03-88713603 siti_syakirah
48 Noor Farihan Binti Abdullah Penolong Pengarah 03-88713666 nfarihan
49 Khairunnaim Bin Muslimin Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713647 khairunnaim
  Unit Pengambilan Pelajar      
50 Mahanum Binti Fauzi Penolong Pengarah Kanan 03-88713109 mahanum
51 Farah Izzati Binti Basri Penolong Pengarah 03-88713699 farahizzati
52 Mohd Zaid Bin Shamir Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713646 mxzaid
53 Abd Rashid Bin Mohd Salleh Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713685 rashid
  CAWANGAN PEMBANGUNAN KEKOMPETENAN BELIA (KB)      
54 Fadhilah Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713605 fadhilah
  Unit Operasi dan Pembelajaran Sepanjang Hayat      
55 Fadzillah Binti Mohamed Kasim Penolong Pengarah Kanan 03-88713054 fadzillah
56 Ummul Affan Binti Amir Penolong Pegawai Latihan Kanan - ummul
  Unit Pembangunan Latihan Kemahiran      
57 Adam Khairy Bin Abu Bakar Penolong Pengarah Kanan - adam.khairy
58 Mohd Asrul Azim Bin Mohd Salleh Penolong Pengarah 03-88713072 asrul.azim
  Unit Latihan Kemahiran Industri       
59 Hazmil Bin Hapaz Penolong Pengarah Kanan 03-88713666 hazmilhapaz