Bahagian Pembangunan Kemahiran Belia

Institusi Latihan Kemahiran Belia & Sukan

 

 

BIL   NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TELEFON EMEL (@kbs.gov.my)
1 Mohd Iqbal Bin Mohd Noor Pengarah Kemahiran 03-88713601 iqbal
2 Noor Ezlina Binti Mohd Ehlas Pembantu Khas 03-88713602 ezlina.ehlas
3 Dr. Ir. Azmi Bin Ahmad Timbalan Pengarah Kemahiran 03-88713013 drazmi
4

Amir Syafiq Bin Che Ali

Pembantu Khas 03-88713012 amir.syafiq
  CAWANGAN PENGURUSAN DAN KEWANGAN (PK)      
5 Churemi Bin Sairi Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713653 churemi
  Unit Pengurusan      
6 Rahman Bin Omar Penolong Pengarah Kanan 03-88713689 rahman_omar
7 Mohd Shukri Bin Talib Penolong Pegawai Tadbir Kanan  03-88713648 mohdshukri
8 Mohd Firdaus Bin Imran Penolong Pegawai Tadbir 03-88713626 mfirdaus
9 Syahrul Azinar Bin Jaludin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-88713683 syahrulazinar
10 Syed Mahathir Bin Syed Ahmad Pembantu Tadbir 03-88713672 syedmahathir
11 Mahadi Bin Razali Pembantu Tadbir 03-88713674 mahadi
12 Mohd Khairi Bin Mohd Judi Pembantu Tadbir 03-88713662 mohd.khairi
13 Mohamad Zuraimy Bin Mohtar Pembantu Operasi - zuraimy
14 Asmawi Bin Anuar Pembantu Operasi 03-88713665 -
15 Ismail bin Ibrahim Pembantu Operasi 03-88713671 ismail.i
  Kosong Pembantu Operasi - -
  Unit Kewangan      
16 Noraini Binti Mat Isa Penolong Pengarah Kanan 03-88713224 noraini.matisa
17 Idura Hani Binti Kamarulzaman Ketua Pembantu Tadbir 03-88713269 idura
18 Nur Hazwani Binti Zakaria Pembantu Tadbir 03-88713675 nurhazwani.z
  CAWANGAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN DAN PENYELENGGARAAN (PP)      
19 Asmadi Bin Maelah Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713509  asmadi.maelah
  Unit Perancangan Pembangunan      
20 Ts. Dr. Loke Kok Foong Penolong Pengarah Kanan 03-88713655 drloke
21 Mohd Huzaimi Bin Abdullah Penolong Pengarah Kanan 03-88713109 huzaimi
22 Haji Mohd Sukri Bin Hussain Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713696 msukri
  Unit Penyelenggaraan      
23 Azli Bin Mohamed Ketua Penolong Pengarah 03-88713074 azli.mohamed
24 Noramin Bin Mujaini Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713684 noramin.m
25 Asrul Hadi Bin Abidin Penolong Pegawai Latihan Kanan - asrulhadi
  CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENGURUSAN KUALITI (PMO)      
  Unit Perancangan      
26 Noorita Binti Lateh Penolong Pengarah Kanan 03-88713041 -
27 Syafiq Bin Mohamed Penolong Pengarah 03-88713698 syafiqmohamed
28 Nor Affinddi Bin Nor Hashim Penolong Pegawai Latihan 03-88713692 affinddi
29 Zakiah Binti Kassim Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713686 zakiahkassim
  Unit Pengurusan Prestasi      
30 Mohd Faisoul Bin Hashim Penolong Pengarah Kanan 03-88713686 faisoul
31 Fitriya Binti Abu Mansur Penolong Pengarah - fitriyamansur
32 Fahrulna'im Bin Mohamad Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713697 fahrulnaim
  CAWANGAN TEKNIKAL DAN KUALITI LATIHAN (TK)      
33 Siti Hasmah Binti Mustapha Ketua Penolong Pengarah Kanan  03-88713649 sitihasmah
  Unit Pentauliahan dan Peperiksaan      
34 Mohd. Yusfarizal Bin Che Mohd. Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713645 yusfarizal
35 Muhrim Bin Zainol Penolong Pegawai Latihan  03-88713404 muhrim
36 Siti Zaharah Binti Zainol Penolong Pegawai Latihan 03-88713693 zaharah.zainol
  Unit Kurikulum      
37 Mohamed Syahrani Bin Mat Nor Ketua Penolong Pengarah 03-88713659 syahrani
38 Hannita Binti Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713701 hannita
39 Rominor Bin Ahmad Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713651 rominor
  Unit Pembangunan Pengajar      
40 Nor Asmalena Binti Mahmud Penolong Pegawai Latihan 03-88713688 asmalena
  CAWANGAN KERJASAMA STRATEGIK DAN KREATIF (KS)      
  Kosong Ketua Penolong Pengarah - -
  Unit Hubungan Industri      
41 Mohd Zahid Bin Bel Mastal@Mastal Penolong Pengarah 03-88713695 zahid
42 Mohd Rizwan Bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713673 mohd_rizwan
  Unit Kreatif dan Inovasi      
43 Haji Eddy Shahrani Bin Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713526 eddyshahrani
44 Kosong Penolong Pegawai Latihan Kanan - -
  Unit Komunikasi dan Media      
45 Mohd Hakimi Bin Hassim Penolong Pengarah 03-88713428 hakimi
46 Noor Hasnieza Binti Mohd Udin Penolong Pegawai Latihan 03-88713513 noorhasnieza
  CAWANGAN PENGURUSAN HAL EHWAL PELAJAR (HEP)      
47 Nor Azah Binti Ahmad Dahalan Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713606 azzah
  Unit Bina Insan      
48 Siti Syakirah Binti Yazid Ketua Penolong Pengarah 03-88713603 siti_syakirah
49 Noor Farihan Binti Abdullah Penolong Pengarah 03-88713666 nfarihan
50 Khairunnaim Bin Muslimin Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713647 khairunnaim
  Unit Pengambilan Pelajar      
51 Mahanum Binti Fauzi Penolong Pengarah Kanan 03-88713660 mahanum
52 Farah Izzati Binti Basri Penolong Pengarah 03-88713699 farahizzati
53 Mohd Zaid Bin Shamir Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713646 mxzaid
54 Abd Rashid Bin Mohd Salleh Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713685 rashid
  CAWANGAN PEMBANGUNAN KEKOMPETENAN BELIA (KB)      
55 Fadhilah Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713605 fadhilah
  Unit Operasi dan Pembelajaran Sepanjang Hayat      
56 Fadzillah Binti Mohamed Kasim Penolong Pengarah Kanan 03-88713054 fadzillah
  Kosong - -  
  Unit Pembangunan Latihan Kemahiran      
57 Adam Khairy Bin Abu Bakar Penolong Pengarah Kanan - adam.khairy
58 Mohd Asrul Azim Bin Mohd Salleh Penolong Pengarah 03-88713072 asrul.azim
  Unit Latihan Kemahiran Industri       
59 Hazmil Bin Hapaz Penolong Pengarah Kanan 03-88713666 hazmilhapaz
  Kosong Penolong Pegawai Latihan Kanan - -
60 Nur Liyana Binti Mohd Yusuf Penolong Pegawai Latihan 03-88713457 -