Bahagian Pembangunan Kemahiran Belia

Institusi Latihan Kemahiran Belia & Sukan

 

BIL NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TELEFON EMEL (@kbs.gov.my)
1 Dr Hajah Wasitah Binti Haji Mohd Yusof Ketua Pengarah 03-88713601 drwasitah
2 Zabedah Binti Sutan Pembantu Khas 03-88713602 zabedah
3 Dr Ir Azmi Bin Ahmad Timbalan Ketua Pengarah 03-88713013 drazmi
4

Zaleha Binti Deraman

Pembantu Khas 03-88713012 zaleha
  CAWANGAN PENGURUSAN DAN KEWANGAN (PK)      
  Unit Pengurusan      
5 Norazimah Binti Mohamed Nazri Pengarah 03-88713605 norazimah.nazri
6 Noraini Binti Mat Isa Penolong Pengarah 03-88713224 noraini.matisa
7 Ridzaudin Bin Abd Aziz Penolong Pegawai Tadbir Kanan 03-88713648 ridzaudin
8 Mohd Firdaus Bin Imran Penolong Pegawai Tadbir 03-88713626 mfirdaus
9 Syahrul Azinar Bin Jaludin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-88713683 syahrulazinar
10 Noorhashimah Binti Aziz Pembantu Tadbir 03-88713672 shimaziz
11 Juhaida Binti Elias Pembantu Tadbir 03-88713675 juhaida
12 Mohd Huzaimee Bin Hussin Pembantu Operasi - huzaimee
13 Amy Azlia Binti Amat Pembantu Awam 03-88713665 amyazlia
14 Muhammad Hazim Bin Harun Pemandu - hazim
  Unit Kewangan      
15 Sarah Maria Izuma Binti Saruji Penolong Pengarah Kanan 03-88713660 sarah
16 Idura Hani Binti Kamarulzaman Ketua Pembantu Tadbir 03-88713269 idura
17 Lina Binti Baba Pembantu Tadbir 03-88713674 lina.baba
18 Mohd Khairi Bin Mohd Judi Pembantu Tadbir 03-88713662  mohd.khairi
  CAWANGAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN DAN PENYELENGGARAAN (PP)      
  Unit Perancangan Pembangunan      
19 Abdul Hamid Bin Kasiman Timbalan Pengarah 03-88713649 hamid
20 Mohd Yusfarizal Bin Che Mohd Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713645 yusfarizal
21 Mohd Ashif Bin Ahmad Penolong Pengarah 03-88713508 ashif
  Kosong Penolong Pegawai Latihan Kanan    
22 Mohd Shukri Bin Hussain Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713696 msukri
23 Mohd Nor Harulzaki Bin Badawi Penolong Pegawai Latihan 03-88713648 hairulzaki
  Unit Penyelenggaraan      
24 Azli Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713074 azli.mohamed 
  CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENGURUSAN KUALITI (PMO)      
  Kosong Pegarah 03-88713605  
  Unit Perancangan      
25 Saifoul Bahari Bin Saad Penolong Pengarah Kanan 03-88713041 saifoul.bahari
26 Mohd Hafiz Bin Abd Hamid Penolong Pegawai Belia dan Sukan 03-88713513 hafiz
27 Izwandi Bin Idris Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713698 izwandi
  Unit Pengurusan Prestasi      
28 Zan Aizuddin Bin Zainal Abidin Penolong Pengarah Kanan 03-88713033 aizuddin
29 Noremelia Binti Rosla Penolong Pengarah 03-88713072 noremelia
30 Fahrulna'im Bin Mohamad Penolong Pegawai Latihan 03-88713697 fahrulnaim
  Unit Seranta      
31 Syafiqah Hani Binti Sulaiman Penolong Pengarah 03-88713666 syafiqah.hani
32 Norzaidi Binti Mohd Radzi Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713699 norzaidi
33 Yasmin Binti Yaacob Penolong Pegawai Belia dan Sukan - yasmin
  CAWANGAN TEKNIKAL DAN KUALITI LATIHAN (TK)      
34 Zakiah Binti Mat Jali @ Md Jelani Pengarah 03-88713509 zakiahmj
  Unit Pentauliahan dan Peperiksaan      
35 Mohd Tamrin Bin Enche Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713659 mdtamrin
36 Muhrim Bin Zainol  Penolong Pegawai Latihan 03-88713404 muhrim
37 Siti Zaharah Binti Zainol Penolong Pegawai Latihan 03-88713673 zaharah.zainol
  Unit Kurikulum      
38 Hafez Fikri Bin Md. Reza Peolong Pengarah Kanan 03-88713701 hafezfikri
39 Muhammad Salleh Bin Maulud Penolong Pengarah Kanan 03-88713664 salleh.maulud
40 Rominor Bin Ahmad Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713671 rominor
41 Mohamad Shalizan Bin Ismail Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713681 shalizan
  Unit Pembangunan Pengajar      
42 Churemi Bin Sairi Penolong Pengarah Kanan 03-88713653 churemi
43 Nor Asmalena Binti Mahmud Penolong Pegawai Latihan 03-88713688 asmalena
  CAWANGAN KERJASAMA STRATEGIK DAN KREATIF (KS)      
44 Kumaran A/L Nadaraja Pengarah 03-88713676 nkumaran
  Unit Hubungan Industri      
45 Shahrizwan Effendi Bin Hashmi Peenolong Pengarah Kanan 03-88713686  shahrizwan 
46 Koh Mei Ching Penolong Pengarah 03-88713695 mckoh
47 Mohd Firdaus Bin Mt Nor Penolong Pegawai Latihan 03-88713457 firdaus
48 Mohd Rizwan Bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713673 mohd_rizwan
  Unit Kreatif dan Inovasi      
49 Mohd Hasnan Bin Zakaria Penolong Pengarah Kanan 03-88713526 mhasnan
50 Nor Affinddi Bin Nor Hashim Penolong Pegawai Latihan 03-88713692  affinddi 
  CAWANGAN PENGURUSAN HAL EHWAL PELAJAR (HEP)      
51 Nor Azah Binti Ahmad Dahalan Pengarah 03-88713606 azzah
  Unit Bina Insan      
52 Siti Ratnasari Binti Abdul Razak Timbalan Pengarah 03-88713603 ratnasari
53 Fadzillah Binti Mohamed Kasim Penolong Pengarah Kanan 03-88713054 fadzillah
54 Mohd Azreen Bin Abd Aziz Penolong Pengarah 03-88713680  mohdazreen 
55 Khairunnaim Bin Muslimin Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713647 khairunnaim 
56 Ra'audah Binti Che Othaman Penolong Pegawai Latihan 03-88713687 raudhah
  Unit Pengambilan Pelajar      
57 Hannita Binti Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713652 hannita
58 Mohd Zaid Bin Shamir Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713646 mxzaid
59 Mohd Khairulshahril Bin Isa Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713682 mkhairulshahril
  CAWANGAN PEMBANGUNAN KEKOMPETENAN BELIA (KB)      
60 Shamsul Bin Musa Pengarah 03-88713658 shamsul
  Unit Operasi dan Pembelajaran Sepanjang Hayat      
61 Syahirah Binti Shapie Penolong Pengarah Kanan 03-88713679 syahirah
62 Farah Izzati Binti Basri Penolong Pengarah 03-88713655 farahizzati
61 KhairulShahril Bin Isa Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713682 mkhairulshahril
  Unit Pembangunan Latihan Kemahiran      
63 Mazlan Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713689  mazlanmohamed 
64 Norfitri Binti Ibrahim Penolong Pegawai Latihan 03-88713457 norfitri
  Unit Latihan Kemahiran Industri       
65 Wan Azira Binti Abd Aziz Penolong Pengarah Kanan 03-88713428 azira
66 Siti Norzai Binti Azmi Penolong Pegawai Latihan 03-88713651 sitinorzaiazmi
         

 
Find us on Facebook
Follow Us