Bahagian Pembangunan Kemahiran Belia

Institusi Latihan Kemahiran Belia & Sukan

 

BIL   NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TELEFON EMEL (@kbs.gov.my)
1 Mohd Iqbal Bin Mohd Noor Pengarah Kemahiran 03-88713601  iqbal
2 Noor Ezlina Binti Mohd Ehlas Pembantu Khas 03-88713602 ezlina.ehlas
3 Dr. Ir. Azmi Bin Ahmad Timbalan Pengarah Kemahiran 03-88713013 drazmi
4

Amir Syafiq Bin Che Ali

Pembantu Khas 03-88713012 amir.syafiq
  CAWANGAN PENGURUSAN DAN KEWANGAN (PK)      
  Dr. Azli Amin Bin Ahmad Raus Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713509 azliamin.ar
  Unit Pengurusan      
5 Noraini Binti Mat Isa Penolong Pengarah 03-88713224 noraini.matisa
6 Mohd Shukri Bin Talib Penolong Pegawai Tadbir Kanan  03-88713648 mohdshukri
7 Mohd Firdaus Bin Imran Penolong Pegawai Tadbir 03-88713626 mfirdaus
8 Syahrul Azinar Bin Jaludin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-88713683 syahrulazinar
9 Syed Mahathir Bin Syed Ahmad Pembantu Tadbir 03-88713672 syedmahathir
10 Mahadi Bin Razali Pembantu Tadbir 03-88713674 mahadi
11 Mohd Khairi Bin Mohd Judi Pembantu Tadbir 03-88713662 mohd.khairi
12 Mohamad Zuraimy Bin Mohtar Pembantu Operasi - zuraimy
13 Kosong Pembantu Operasi - -
14 Amy Azlia Binti Amat Pembantu Awam 03-88713671 amyazlia
15 Muhammad Nazran Bin Osman Pembantu Awam  - nazran
  Unit Kewangan      
16 Sarah Maria Izuma Binti Saruji Penolong Pengarah Kanan 03-88713660 sarah
17 Idura Hani Binti Kamarulzaman Ketua Pembantu Tadbir 03-88713269 idura
18 Nur Hazwani Binti Zakaria Pembantu Tadbir 03-88713675 nurhazwani.z
  CAWANGAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN DAN PENYELENGGARAAN (PP)      
19 Dr. Azli Amin Bin Ahmad Raus Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713649 azliamin.ar
  Unit Perancangan Pembangunan      
20 Ts. Dr. Loke Kok Foong Penolong Pengarah 03-88713655 drloke
21 Mohd Huzaimi Bin Abdullah Penolong Pengarah Kanan 03-88713109 huzaimi
22 Haji Mohd Sukri Bin Hussain Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713696 msukri
23 Kosong Penolong Pegawai Latihan - -
  Unit Penyelenggaraan      
24 Azli Bin Mohamed Ketua Penolong Pengarah 03-88713074 azli.mohamed
25 Noramin Bin Mujaini Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713684 noramin.m
  CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENGURUSAN KUALITI (PMO)      
26 Haji Zan Aizuddin Bin Zainal Abidin Ketua Penolong Pengarah  03-88713033 aizuddin
  Unit Perancangan      
27 Saifoul Bahari Bin Saad Ketua Penolong Pengarah 03-88713041 saifoul.bahari
28 Syafiq Bin Mohamed Penolong Pengarah 03-88713651 syafiqmohamed
29 Nor Affinddi Bin Nor Hashim Penolong Pegawai Latihan 03-88713698 affinddi
30 Noorli Asyiha Binti Zainal Abidin Penolong Pegawai Latihan Kanan - noorlisyiha
  Unit Pengurusan Prestasi      
31 Mohd Faisoul Bin Hashim Penolong Pengarah Kanan 03-88713686 faisoul
32 Fahrulna'im Bin Mohamad Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713697 fahrulnaim
  Unit Seranta      
33 Fitriya Binti Abu Mansur Penolong Pengarah 03-88713658 fitriyamansur
  CAWANGAN TEKNIKAL DAN KUALITI LATIHAN (TK)      
34 Siti Hasmah Binti Mustapha Ketua Penolong Pengarah Kanan  03-88713649 sitihasmah
  Unit Pentauliahan dan Peperiksaan      
35 Kosong Penolong Pengarah Kanan 03-88713664 -
36 Muhrim Bin Zainol Penolong Pegawai Latihan  03-88713404 muhrim
37 Siti Zaharah Binti Zainol Penolong Pegawai Latihan 03-88713693 zaharah.zainol
  Unit Kurikulum      
38 Mohamed Syahrani Bin Mat Nor Penolong Pengarah Kanan 03-88713659 syahrani
39 Mohd Yusfarizal Bin Che Mohd Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713645 yusfarizal
40 Hannita Binti Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713701 hannita
41 Rominor Bin Ahmad Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713651 rominor
42 Nor Asmalena Binti Mahmud Penolong Pegawai Latihan 03-88713688 asmalena
  Unit Pembangunan Pengajar      
43 Churemi Bin Sairi Penolong Pengarah Kanan 03-88713653 churemi
  CAWANGAN KERJASAMA STRATEGIK DAN KREATIF (KS)      
44 Ir. Dr. Hajah Aziyati Binti Yusoff Ketua Penolong Pengarah 03-88713682 aziyati
  Unit Hubungan Industri      
45 Yan Mohd Nor Alif Bin Mohamad Noh Penolong Pengarah 03-88713695 yan.mna
46 Mohd Rizwan Bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Latihan 03-88713673 mohd_rizwan
47 Noor Hasnieza Binti Mohd Udin Penolong Pegawai Latihan 03-88713513 noorhasnieza
  Unit Kreatif dan Inovasi      
48 Haji Eddy Shahrani Bin Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713526 eddyshahrani
49 Mohd Hakimi Bin Hassim Penolong Pengarah 03-88713428 hakimi
50 Mohamad Shalizan Bin Ismail Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713681 shalizan
  CAWANGAN PENGURUSAN HAL EHWAL PELAJAR (HEP)      
51 Nor Azah Binti Ahmad Dahalan Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713606 azzah
  Unit Bina Insan      
52 Siti Syakirah Binti Yazid Ketua Penolong Pengarah 03-88713603 siti_syakirah
53 Mazlan Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713689 mazlanmohamed
54 Noor Farihan Binti Abdullah Penolong Pengarah - nfarihan
55 Khairunnaim Bin Muslimin Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713647 khairunnaim
  Unit Pengambilan Pelajar      
56 Farah Izzati Binti Basri Penolong Pengarah 03-88713699 farahizzati
57 Mohd Zaid Bin Shamir Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713646 mxzaid
58 Abd Rashid Bin Mohd Salleh Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713685 rashid
  CAWANGAN PEMBANGUNAN KEKOMPETENAN BELIA (KB)      
59 Fadhilah Binti Ahmad Ketua Penolong Pengarah Kanan 03-88713605 fadhilah
  Unit Operasi dan Pembelajaran Sepanjang Hayat      
60 Fadzillah Binti Mohamed Kasim Penolong Pengarah Kanan 03-88713054 fadzillah
61 Kosong Penolong Pengarah Kanan - -
62 Ummul Affan Binti Amir Penolong Pegawai Latihan Kanan - ummul
63 Kosong - - -
  Unit Pembangunan Latihan Kemahiran      
64 Mohd Asrul Azim Bin Mohd Salleh Penolong Pengarah 03-88713072 -
  Unit Latihan Kemahiran Industri       
65 Hazmil Bin Hapaz Penolong Pengarah Kanan 03-88713666 hazmilhapaz
66 Mohd Azri Bin Abdul Rahim Penolong Pengawai Latihan 03-88713457 azrirahim