Bahagian Pembangunan Kemahiran Belia

Institusi Latihan Kemahiran Belia & Sukan

 

BIL NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TELEFON EMEL (@kbs.gov.my)
1 Dr Hajah Wasitah Binti Haji Mohd Yusof Ketua Pengarah 03-88713601 drwasitah
2 Zabedah Binti Sutan Pembantu Khas 03-88713602 zabedah
3 Dr Ir Azmi Bin Ahmad Timbalan Ketua Pengarah 03-88713013 drazmi
4

Zaleha Binti Deraman

Pembantu Khas 03-88713012 zaleha
  CAWANGAN PENGURUSAN DAN KEWANGAN (PK)      
  Unit Pengurusan      
5 Norazimah Binti Mohamed Nazri Pengarah 03-88713605 norazimah.nazri
6 Noraini Binti Mat Isa Penolong Pengarah 03-88713224 noraini.matisa
7 Ridzaudin Bin Abd Aziz Penolong Pegawai Tadbir Kanan 03-88713648 ridzaudin
8 Mohd Firdaus Bin Imran Penolong Pegawai Tadbir 03-88713626 mfirdaus
9 Syahrul Azinar Bin Jaludin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-88713683 syahrulazinar
10 Noorhashimah Binti Aziz Pembantu Tadbir 03-88713672 shimaziz
11 Lina Binti Baba Pembantu Tadbir 03-88713674 lina.baba
12 Mohd Khairi Bin Mohd Judi Pembantu Tadbir 03-88713662 mohd.khairi
13 Mohd Huzaimee Bin Hussin Pembantu Operasi - huzaimee
14 Amy Azlia Binti Amat Pembantu Awam 03-88713665 amyazlia
15 Muhammad Hazim Bin Harun Pemandu - hazim
  Unit Kewangan      
16 Sarah Maria Izuma Binti Saruji Penolong Pengarah Kanan 03-88713660 sarah
17 Idura Hani Binti Kamarulzaman Ketua Pembantu Tadbir 03-88713269 idura
18 Juhaida Binti Elias Pembantu Tadbir 03-88713675 juhaida
  CAWANGAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN DAN PENYELENGGARAAN (PP)      
  Unit Perancangan Pembangunan      
19 Abdul Hamid Bin Kasiman Timbalan Pengarah 03-88713649 hamid
20 Mohd Yusfarizal Bin Che Mohd Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713645 yusfarizal
21 Mohd Ashif Bin Ahmad Penolong Pengarah 03-88713508 ashif
22 Noramin Bin Mujaini Penolong Pegawai Latihan Vokasional -  
23 Mohd Shukri Bin Hussain Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713696 msukri
24 Mohd Nor Harulzaki Bin Badawi Penolong Pegawai Latihan 03-88713648 hairulzaki
  Unit Penyelenggaraan      
25 Azli Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713074 azli.mohamed 
  CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENGURUSAN KUALITI (PMO)      
26 Mohd Zaidy Bin Mohammad Nasir Pegarah -  mohdzaidy
  Unit Perancangan      
27 Saifoul Bahari Bin Saad Penolong Pengarah Kanan 03-88713041 saifoul.bahari
28 Mohd Hafiz Bin Abd Hamid Penolong Pegawai Belia dan Sukan 03-88713513 hafiz
29 Izwandi Bin Idris Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713698 izwandi
  Unit Pengurusan Prestasi      
30 Zan Aizuddin Bin Zainal Abidin Penolong Pengarah Kanan 03-88713033 aizuddin
31 Noremelia Binti Rosla Penolong Pengarah 03-88713072 noremelia
32 Fahrulna'im Bin Mohamad Penolong Pegawai Latihan 03-88713697 fahrulnaim
  Unit Seranta      
33 Syafiqah Hani Binti Sulaiman Penolong Pengarah 03-88713666 syafiqah.hani
34 Mohamad Shahril Bin Razali Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713699 -
35 Yasmin Binti Yaacob Penolong Pegawai Belia dan Sukan - yasmin
  CAWANGAN TEKNIKAL DAN KUALITI LATIHAN (TK)      
36 Zakiah Binti Mat Jali @ Md Jelani Pengarah 03-88713509 zakiahmj
  Unit Pentauliahan dan Peperiksaan      
37 Mohd Tamrin Bin Enche Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713659 mdtamrin
38 Siti Aminah Binti Mohd Jam Marti Penolong Pengarah Kanan - staminah
39 Muhrim Bin Zainol  Penolong Pegawai Latihan 03-88713404 muhrim
40 Siti Zaharah Binti Zainol Penolong Pegawai Latihan 03-88713673 zaharah.zainol
  Unit Kurikulum      
41 Hafez Fikri Bin Md. Reza Peolong Pengarah Kanan 03-88713701 hafezfikri
42 Muhammad Salleh Bin Maulud Penolong Pengarah Kanan 03-88713664 salleh.maulud
43 Rominor Bin Ahmad Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713671 rominor
44 Mohamad Shalizan Bin Ismail Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713681 shalizan
  Unit Pembangunan Pengajar      
45 Churemi Bin Sairi Penolong Pengarah Kanan 03-88713653 churemi
46 Nor Asmalena Binti Mahmud Penolong Pegawai Latihan 03-88713688 asmalena
  CAWANGAN KERJASAMA STRATEGIK DAN KREATIF (KS)      
47 Kumaran A/L Nadaraja Pengarah 03-88713676 nkumaran
  Unit Hubungan Industri      
48 Shahrizwan Effendi Bin Hashmi Penolong Pengarah Kanan 03-88713686  shahrizwan 
49 Koh Mei Ching Penolong Pengarah 03-88713695 mckoh
50 Mohd Firdaus Bin Mt Nor Penolong Pegawai Latihan 03-88713457 firdaus
51 Mohd Rizwan Bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713673 mohd_rizwan
  Unit Kreatif dan Inovasi      
52 Mohd Hasnan Bin Zakaria Penolong Pengarah Kanan 03-88713526 mhasnan
53 Nor Affinddi Bin Nor Hashim Penolong Pegawai Latihan 03-88713692  affinddi 
  CAWANGAN PENGURUSAN HAL EHWAL PELAJAR (HEP)      
54 Nor Azah Binti Ahmad Dahalan Pengarah 03-88713606 azzah
  Unit Bina Insan      
55 Siti Ratnasari Binti Abdul Razak Timbalan Pengarah 03-88713603 ratnasari
56 Fadzillah Binti Mohamed Kasim Penolong Pengarah Kanan 03-88713054 fadzillah
57 Mohd Azreen Bin Abd Aziz Penolong Pengarah 03-88713680  mohdazreen 
58 Khairunnaim Bin Muslimin Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713647 khairunnaim 
59 Ra'audah Binti Che Othaman Penolong Pegawai Latihan 03-88713687 raudhah
  Unit Pengambilan Pelajar      
60 Hannita Binti Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713652 hannita
61 Mohd Zaid Bin Shamir Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713646 mxzaid
62 Mohd Khairulshahril Bin Isa Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713682 mkhairulshahril
  CAWANGAN PEMBANGUNAN KEKOMPETENAN BELIA (KB)      
63 Shamsul Bin Musa Pengarah 03-88713658 shamsul
  Unit Operasi dan Pembelajaran Sepanjang Hayat      
64 Syahirah Binti Shapie Penolong Pengarah Kanan 03-88713679 syahirah
65 Farah Izzati Binti Basri Penolong Pengarah 03-88713655 farahizzati
  Unit Pembangunan Latihan Kemahiran      
66 Mazlan Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713689  mazlanmohamed 
  Kosong - - -
  Unit Latihan Kemahiran Industri       
67 Wan Azira Binti Abd Aziz Penolong Pengarah Kanan 03-88713428 azira
68 Siti Norzai Binti Azmi Penolong Pegawai Latihan 03-88713651 sitinorzaiazmi
         

 
Find us on Facebook
Follow Us