Bahagian Pembangunan Kemahiran Belia

Institusi Latihan Kemahiran Belia & Sukan

 

 

> >
BIL   NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TELEFON EMEL (@kbs.gov.my)
1 Dato' Dr. Hajah Wasitah Binti Haji Mohd Yusof Ketua Pengarah 03-88713601 drwasitah
  Kosong Pembantu Khas    
2 Dr Ir Azmi Bin Ahmad Timbalan Ketua Pengarah 03-88713013 drazmi
3

Zaleha Binti Deraman

Pembantu Khas 03-88713012 zaleha
  CAWANGAN PENGURUSAN DAN KEWANGAN (PK)      
  Unit Pengurusan      
4 Norazimah Binti Mohamed Nazri Pengarah 03-88713605 norazimah.nazri
5 Noraini Binti Mat Isa Penolong Pengarah 03-88713224 noraini.matisa
6 Intan Saruza Binti Sabar
Penolong Pegawai Latihan - saruza
7 Mohd Firdaus Bin Imran Penolong Pegawai Tadbir 03-88713626 mfirdaus
8 Syahrul Azinar Bin Jaludin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-88713683 syahrulazinar
9 Noorhashimah Binti Aziz Pembantu Tadbir 03-88713672 shimaziz
10 Lina Binti Baba Pembantu Tadbir 03-88713674 lina.baba
11 Mohd Khairi Bin Mohd Judi Pembantu Tadbir 03-88713662 mohd.khairi
12 Mohd Huzaimee Bin Hussin Pembantu Operasi - huzaimee
13 Amy Azlia Binti Amat Pembantu Awam 03-88713665 amyazlia
14 Mohamad Zuraimy Bin Mohtar Pembantu Operasi - -
15 Muhammad Nazran Bin Osman Pembantu Awam  - -
  Unit Kewangan      
16 Sarah Maria Izuma Binti Saruji Penolong Pengarah Kanan 03-88713660 sarah
17 Idura Hani Binti Kamarulzaman Ketua Pembantu Tadbir 03-88713269 idura
18 Juhaida Binti Elias Pembantu Tadbir 03-88713675 juhaida
  CAWANGAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN DAN PENYELENGGARAAN (PP)      
  Unit Perancangan Pembangunan      
  Kosong
     
19 Mohd Yusfarizal Bin Che Mohd Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713645 yusfarizal
20 Siti Aminah Binti Mohd. Jam Marti Penolong Pengarah Kanan 03-88713109  staminah
21 Nor Affinddi Bin Nor Hashim Penolong Pegawai Latihan 03-88713692 affinddi
22 Mohd Shukri Bin Hussain Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713696 msukri
  Unit Penyelenggaraan      
23 Azli Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713074 azli.mohamed 
24 Noramin Bin Mujani Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713684 noramin.m
  CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENGURUSAN KUALITI (PMO)      
25  Ir. Dr. Aziyati Binti Yusoff
Pengarah  03-88713682  aziyati
  Unit Perancangan      
26 Saifoul Bahari Bin Saad Penolong Pengarah Kanan 03-88713041 saifoul.bahari
27 Syafiq Bin Mohamed Penolong Pengarah 03-88713651  
28 Izwandi Bin Idris Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713698 izwandi
29 Yasmin Binti Yaacob Penolong Pegawai Latihan Kanan - yasmin
  Unit Pengurusan Prestasi      
30 Zan Aizuddin Bin Zainal Abidin Penolong Pengarah Kanan 03-88713033 aizuddin
31 Noremelia Binti Rosla Penolong Pengarah 03-88713072 noremelia
32 Fahrulna'im Bin Mohamad Penolong Pegawai Latihan 03-88713697 fahrulnaim
  Unit Seranta      
33 Hazmil Bin Hapaz Penolong Pengarah Kanan - hazmilhapaz
34 Mohd Hakimi Bin Hassim Penolong Pengarah 03-88713428 hakimi
35 Ummul Affan Binti Amir Penolong Pegawai Latihan Kanan - ummul
  CAWANGAN TEKNIKAL DAN KUALITI LATIHAN (TK)      
36  Dr Azli Amin Bin Ahmad Raus Pengarah  03-88713509  azliamin.ar
  Unit Pentauliahan dan Peperiksaan      
37 Mohd Tamrin Bin Enche Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713659 mdtamrin
38 Muhrim Bin Zainol Penolong Pegawai Latihan  03-88713404 muhrim
39 Siti Zaharah Binti Zainol Penolong Pegawai Latihan 03-88713693 zaharah.zainol
  Unit Kurikulum      
40 Muhammad Salleh Bin Maulud Peolong Pengarah Kanan 03-88713664 salleh.maulud
41 Hannita Binti Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713701 hannita
42 Mohd Ashif Bin Ahmad Penolong Pengarah 03-88713508 ashif
43 Rominor Bin Ahmad Penolong Pegawai Latihan Kanan - rominor
  Unit Pembangunan Pengajar      
44 Churemi Bin Sairi Penolong Pengarah Kanan 03-88713653 churemi
45 Nor Asmalena Binti Mahmud Penolong Pegawai Latihan 03-88713688 asmalena
  CAWANGAN KERJASAMA STRATEGIK DAN KREATIF (KS)      
46 Kumaran A/L Nadaraja Pengarah 03-88713676 nkumaran
  Unit Hubungan Industri      
47 Shahrizwan Effendi Bin Hashmi Penolong Pengarah Kanan 03-88713686  shahrizwan 
48 Koh Mei Ching Penolong Pengarah 03-88713695 mckoh
49 Mohd Firdaus Bin Mt Nor Penolong Pegawai Latihan 03-88713457 firdaus
50 Mohd Rizwan Bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713673 mohd_rizwan
  Unit Kreatif dan Inovasi      
51 Eddy Shahrani Bin Mohd Salleh Penolong Pegawai Kanan 03-88713526 eddyshahrani
52 Mohamad Shalizan Bin Ismail Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713681 shalizan
  CAWANGAN PENGURUSAN HAL EHWAL PELAJAR (HEP)      
53 Nor Azah Binti Ahmad Dahalan Pengarah 03-88713606 azzah
  Unit Bina Insan      
54 Siti Ratnasari Binti Abdul Razak Timbalan Pengarah 03-88713603 ratnasari
55 Fadzillah Binti Mohamed Kasim Penolong Pengarah Kanan 03-88713054 fadzillah
56 Syafiqah Hani Binti Sulaiman Penolong Pengarah 03-8871666 syafiqah.hani
57 Munawar Bin Shahfri Penolong Pengarah - munawar
58 Khairunnaim Bin Muslimin Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713647 khairunnaim
  Unit Pengambilan Pelajar      
59 Farah Izzati Binti Basri Penolong Pengarah 03-88713699 farahizzati
60 Mohd Zaid Bin Shamir Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713646 mxzaid
61 Mohd Khairulshahril Bin Isa Penolong Pegawai Latihan 03-88713685 mkhairulshahril
  CAWANGAN PEMBANGUNAN KEKOMPETENAN BELIA (KB)      
62 Shamsul Bin Musa Pengarah 03-88713658 shamsul
  Unit Operasi dan Pembelajaran Sepanjang Hayat      
63 Syahirah Binti Shapie Penolong Pengarah Kanan 03-88713679 syahirah
64 Hafez Fikri Bin Md.Reza Penolong Pengarah Kanan 03-88713513 hafezfikri
  Unit Pembangunan Latihan Kemahiran      
65 Mazlan Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713689  mazlanmohamed 
  Unit Latihan Kemahiran Industri       
66 Cassandra Villafane Clarence Penolong Pengarah 03-88713651 cassandra
67 Mohd Hafiz Bin Abd. Hamid Penolong Pegawai Latihan 03-88713513 hafiz

 

 

 

 

 
Find us on Facebook
Follow Us