XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX Direktori
 

Bahagian Pembangunan Kemahiran Belia

Institusi Latihan Kemahiran Belia & Sukan

 

BIL NAMA PEGAWAI JAWATAN NO TELEFON EMEL (@kbs.gov.my)
1 Dr Hajah Wasitah Binti Haji Mohd Yusof Ketua Pengarah 03-88713601 drwasitah
2 Zabedah Binti Sutan Pembantu Khas 03-88713602 zabedah
3 Dr Ir Azmi Bin Ahmad Timbalan Ketua Pengarah 03-88713013 drazmi
4

Zaleha Binti Deraman

Pembantu Khas 03-88713012 zaleha
  CAWANGAN PENGURUSAN DAN KEWANGAN (PK)      
  Unit Pengurusan      
5 Noraini Binti Mat Isa Penolong Pengarah 03-88713224 noraini.matisa
6 Wan Normastura Binti Abdullah Penolong Pegawai Tadbir Kanan 03-88713648 normastura
7 Syahrul Azinar Bin Jaludin Penolong Pegawai Teknologi Maklumat 03-88713683 syahrulazinar
8 Noorhashimah Binti Aziz Pembantu Tadbir 03-88713672 shimaziz
9 Juhaida Binti Elias Pembantu Tadbir 03-88713675 juhaida
10 Mohd Huzaimee Bin Hussin Pembantu Operasi 03-88713666 huzaimee
11 Norsyahirah Binti Mohd Hashim Pembantu Operasi 03-88713665 norsyahirah
12 Muhammad Hazim Bin Harun Pemandu - hazim
  Unit Kewangan      
13 Sarah Maria Izuma Binti Saruji Penolong Pengarah Kanan 03-88713660 sarah
14 Idura Hani Binti Kamarulzaman Ketua Pembantu Tadbir 03-88713269 idura
15 Lina Binti Baba Pembantu Tadbir 03-88713674 lina.baba
16 Mohd Khairi Bin Mohd Judi Pembantu Tadbir 03-88713662  mohd.khairi
  CAWANGAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN DAN PENYELENGGARAAN (PP)      
  Unit Perancangan Pembangunan      
17 Abdul Hamid Bin Kasiman Timbalan Pengarah 03-88713649 hamid
18 Mohd Yusfarizal Bin Che Mohd Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713645 yusfarizal
19 Mohd Ashif Bin Ahmad Penolong Pengarah 03-88713508 ashif
  Kosong Penolong Pegawai Latihan Kanan    
20 Mohd Shukri Bin Hussain Penolong Pegawai Latihan Kanan - msukri
21 Mohd Nor Harulzaki Bin Badawi Penolong Pegawai Latihan 0388713648 hairulzaki
  Unit Penyelenggaraan      
  Kosong Penolong Pengarah Kanan    
  CAWANGAN PERANCANGAN DAN PENGURUSAN KUALITI (PMO)      
  Kosong Pegarah 03-88713605 zahari
  Unit Perancangan      
22 Saifoul Bahari Bin Saad Penolong Pengarah Kanan 03-88713041 saifoul.bahari
23 Mohd Hafiz Bin Abd Hamid Penolong Pegawai Belia dan Sukan 03-88713513 hafiz
24 Izwandi Bin Idris Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713698 izwandi
  Unit Pengurusan Prestasi      
25 Zan Aizuddin Bin Zainal Abidin Penolong Pengarah Kanan 03-88713033 aizuddin
26 Fahrulna'im Bin Mohamad Penolong Pegawai Latihan 03-88713697 fahrulnaim
  Unit Seranta      
27 Syafiqah Hani Binti Sulaiman Penolong Pengarah 03-88713666 syafiqah.hani
28 Norzaidi Binti Mohd Radzi Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713699 norzaidi
29 Yasmin Binti Yaacob Penolong Pegawai Belia dan Sukan - yasmin
  CAWANGAN TEKNIKAL DAN KUALITI LATIHAN (TK)      
30 Zakiah Binti Mat Jali @ Md Jelani Pengarah 03-88713509 zakiahmj
  Unit Pentauliahan dan Peperiksaan      
31 Mohd Tamrin Bin Enche Yusoff Penolong Pengarah Kanan 03-88713659 mdtamrin
32 Muhrim Bin Zainol  Penolong Pegawai Latihan 03-88713404 muhrim
33 Siti Zaharah Binti Zainol Penolong Pegawai Latihan 03-88713673 zaharah.zainol
  Unit Kurikulum      
34 Hafez Fikri Bin Md. Reza Peolong Pengarah Kanan 03-88713701 hafezfikri
35 Muhammad Salleh Bin Maulud Penolong Pengarah Kanan 03-88713664 salleh.maulud
36 Mohamad Shalizan Bin Ismail Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713681 shalizan
  Unit Pembangunan Pengajar      
37 Churemi Bin Sairi Penolong Pengarah Kanan 03-88713653 churemi
38 Nor Asmalena Binti Mahmud Penolong Pegawai Latihan 03-88713688 asmalena
  CAWANGAN KERJASAMA STRATEGIK DAN KREATIF (KS)      
39 Norazimah Binti Mohamed Nazri Pengarah 03-88713676 norazimah.nazri
  Unit Hubungan Industri      
40 Shahrizwan Effendi Bin Hashmi Peenolong Pengarah Kanan 03-88713686  shahrizwan 
41 Sivaraja A/L T. Sathasivam Pegawai Pengarah 03-88713626  sivaraja 
42 Mohd Firdaus Bin Mt Nor Penolong Pegawai Latihan - firdaus
43 Mohd Rizwan Bin Abdul Rahim Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713673 mohd_rizwan
  Unit Kreatif dan Inovasi      
44 Mohd Hasnan Bin Zakaria Penolong Pengarah Kanan 03-88713526 mhasnan
45 Nor Affinddi Bin Nor Hashim Penolong Pegawai Latihan 03-88713692  affinddi 
  CAWANGAN PENGURUSAN HAL EHWAL PELAJAR (HEP)      
46 Nor Azah Binti Ahmad Dahalan Pengarah 03-88713658 azzah
  Unit Bina Insan      
47 Siti Ratnasari Binti Abdul Razak Timbalan Pengarah 03-88713603 ratnasari
48 Fadzillah Binti Mohamed Kasim Penolong Pengarah Kanan 03-88713054 fadzillah
49 Mohd Azreen Bin Abd Aziz Penolong Pengarah 03-88713680  mohdazreen 
50 Khairunnaim Bin Muslim Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713647 khairunnaim 
51 Ra'audah Binti Che Othaman Penolong Pegawai Latihan 03-88713687 raudhah
  Unit Pengambilan Pelajar      
52 Hannita Binti Mohd Salleh Penolong Pengarah Kanan 03-88713652 hannita
53 Koh Mei Ching Penolong Pengarah 03-88713695 mckoh
54 Zuraidah Binti Yusoff Penolong Pengarah 03-88713685 zuraidah
55 Mohd Zaid Bin Shamir Penolong Pegawai Latihan Kanan 03-88713646 mxzaid
  CAWANGAN PEMBANGUNAN KEKOMPETENAN BELIA (KB)      
56 Noorazma Binti Deris  Pengarah 03-88713606 noorazma
  Unit Operasi dan Pembelajaran Sepanjang Hayat      
57 Syahirah Binti Shapie Penolong Pengarah Kanan 03-88713679 syahirah
58 Farah Izzati Binti Basri Penolong Pengarah 03-88713655 farahizzati
59 Siti Norzai Binti Azmi Penolong Pegawai Latihan 03-88713651 sitinorzaiazmi
  Unit Pembangunan Latihan Kemahiran      
60 Mazlan Bin Mohamed Penolong Pengarah Kanan 03-88713689  mazlanmohamed 
61 Mohd Khairulshahril Bin Isa Penolong Pegawai Latihan Vokasional 03-88713682 mkhairulshahril
  Unit Latihan Kemahiran Industri       
62 Wan Azira Binti Abd Aziz Penolong Pengarah 03-88713428 azira
63 Norfitri Binti Ibrahim Penolong Pegawai Latihan 03-88713457 norfitri
         

 
Find us on Facebook
Follow Us